İYİ Parti'de 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için sandık yarışına girecek 600 isim belli oldu. Liste, Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim edildi.
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı İsmail Koncuk ve beraberindeki heyet milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti.
Siyasi partiler arasında listesi en çok merak edilenlerin başında gelen İYİ Parti'de milletvekili adayları belli oldu.Genel Başkan Meral Akşener'in tek tek ilgilendiği listelerde sürpriz isimler var. İYİ Parti Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu aday olmadı. Gazeteci Mehmet Tezkan İYİ Parti’den İzmir 1. bölge 3. sıradan milletvekili adayı olarak gösterildi.Demokrat Parti'nin Genel Başkanı Gültekin Uysal, İyi Parti'den Afyon 1. Sıra adayı oldu. İyi Parti listesinde sürpriz isimlerden biri Süleyman Demirel'in doktoru Aylin Cesur. Cesur, İyi Parti'den, Demirel'in memleketi Isparta'dan aday.İyi Parti listesinde Salim Ensarioğlu Diyarbakır adayı, ANAP'li eski Bakan Ahat Andican İstanbul adayı olarak dikkat çekiyor. Kamu-sen eski başkanı İsmail Koncuk Adana'dan, Şengül Hablemitoğlu ise İzmir'de vekil adayı.
İKİ BÜYÜKELÇİ
İYi Parti aday listesinde iki de eski büyükelçi yer aldı. Aydın Sezgin Aydın'dan, Ahmet Erozan ise Bursa'dan aday oldular.
İŞTE TAM LİSTE
ADANA
ADANA 1 İSMAİL KONCUK ADANA 2 MEHMET METANET ÇULHAOĞLU ADANA 3 ALİ AYDIN ADANA 4 NİHAL AĞCA ADANA 5 RECAİ MERCİMEK ADANA 6 SİNEM ULUDAMAR ADANA 7 MEHMET SERTAÇ DURAK ADANA 8 VEDAT SABANCI ADANA 9 EREN ÖZER ADANA 10 HAMZA GÜLTEKİN ADANA 11 ŞULE TÜDEŞ ADANA 12 ERCAN ATALAY ADANA 13 ALİ KABAKLI ADANA 14 SİBEL ÇAKMAK ADANA 15 İLKER KILINÇ
ADIYAMAN
ADIYAMAN 1 MAHMUT BOZKURT ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN EROL ÖZBAY ADIYAMAN 3 ZÜLFİKAR IŞIK ADIYAMAN 4 FATİME ZEHRA AKBAŞ ADIYAMAN 5 MAHMUT CİHAN GÜVENÇ
AFYONKARAHİSAR
AFYONKARAHİSAR 1 GÜLTEKİN UYSAL AFYONKARAHİSAR 2 ABDÜLKADİR AKCAN AFYONKARAHİSAR 3 OKŞAN ULUSOY EFE AFYONKARAHİSAR 4 SELAHATTİN MÜHSÜRLER AFYONKARAHİSAR 5 ALPER YAĞCI AFYONKARAHİSAR 6 ÖMER ERYEŞİL
AĞRI
AĞRI 1 BEDRİ YAVUZ HATUNOĞLU AĞRI 2 ADEM KILIÇ AĞRI 3 MUSTAFA YAŞAR AĞRI 4
AMASYA
AMASYA 1 AHMET FATİH COŞAR AMASYA 2 GÖKHAN LAFÇI AMASYA 3 MEDET EROĞLU
ANKARA
ANKARA-1 2 HALİL İBRAHİM ORAL ANKARA-1 3 MESUT ÖZARSLAN ANKARA-1 4 AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU ANKARA-1 5 MİNE BAŞ ANKARA-1 6 YETKİN ÖZTÜRK ANKARA-1 7 KADRİYE ÜNLER ANKARA-1 8 FEHMİ KANDEMİR ANKARA-1 9 BARIŞ DOĞAN ANKARA-1 10 ÇAĞLAR AY ANKARA-1 11 İHSAN KOÇAK ANKARA-1 12 KENAN TÜRÜDÜ ANKARA-1 13 HATİCE KÜÇÜK
ANKARA-2 1 ŞENOL BAL ANKARA-2 2 ERSÖNMEZ YARBAY ANKARA-2 3 GÖKHAN BEKER ANKARA-2 4 FARUK KÖYLÜOĞLU ANKARA-2 5 HASAN SEYMEN ANKARA-2 6 HEDİYE AKDERE ANKARA-2 7 TUNCAY TEKAY ANKARA-2 8 HÜSEYİN ÖZLÜK ANKARA-2 9 BAHA CANKUT SARITAŞ ANKARA-2 10 ÇİĞDEM BİNGÖL ANKARA-2 11 BARIŞ ÇALIŞKAN
ANKARA-3 1 DURMUŞ YILMAZ ANKARA-3 2 AYHAN ALTINTAŞ ANKARA-3 3 REŞAT ERDOĞAN ANKARA-3 4 TAMER KAYAALP ANKARA-3 5 AYŞE SUCU ANKARA-3 6 ÖMER KARAKAŞ ANKARA-3 7 HÜSEYİN ŞİMŞEK ANKARA-3 8 UMUTCAN GÜNERKAYA ANKARA-3 9 AHMET CAN BUĞDAY ANKARA-3 10 BÜLENT GÜRSOY ANKARA-3 11 ALİ IŞINER HAMŞİOĞLU ANKARA-3 12 BERİL GÜMÜŞ
ANTALYA
ANTALYA 1 FERİDUN BAHŞİ ANTALYA 2 HASAN SUBAŞI ANTALYA 3 TUBA VAROL ÇOKAL ANTALYA 4 FULYA YASEMİN ANTALYA 5 KADRİ LEVENT DİM ANTALYA 6 MUSA ERTUĞAN ANTALYA 7 BÜNYAMİN SEÇME ANTALYA 8 NEŞE TOKER ANTALYA 9 MERYEM AYDOĞAN ANTALYA 10 CAFER ÜNAL ANTALYA 11 CAHİT KOCABEYOĞLU ANTALYA 12 BİROL ÜSTEM ANTALYA 13 ÖNAL ÇAVUŞOĞLU ANTALYA 14 ALPER TUNÇER ANTALYA 15 YAKUP CEM ÇINAR ANTALYA 16 LEYLİ KEMAL
ARTVİN
ARTVİN 1 FİLİZ AKYÜZ ARTVİN 2 KAMİL AKSU
AYDIN
AYDIN 1 AYDIN ADNAN SEZGİN AYDIN 2 BERNA SUKAS AYDIN 3 HALİL İBRAHİM AKTEMUR AYDIN 4 ŞULE TUNTAŞ AYDIN 5 FEVZİ KÖSE AYDIN 6 SÜLEYMAN DEMİRCİ AYDIN 7 MUSTAFA ORHUN ÇETİN AYDIN 8 SEMRA YÜCEL
BALIKESİR
BALIKESİR 1 İSMAİL OK BALIKESİR 2 KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK BALIKESİR 3 NEZAHAT SALON BALIKESİR 4 YAŞAR GENÇ BALIKESİR 5 BEGÜM KÜÇÜKOĞLU BALIKESİR 6 KERİMAN KÜLTÜR BALIKESİR 7 ÖZLEM URAL BALIKESİR 8 EROL AYDEMİR BALIKESİR 9 ONUR ŞENEL
BİLECİK
BİLECİK 1 MESUT TEKİN BİLECİK 2 BATUHAN ATALAY
BİNGÖL
BİNGÖL 1 MEHMET SAİT YAZICI BİNGÖL 2 ABDURRAHİM ARİÇ BİNGÖL 3 SELAHETTİN EKİNCİ
BİTLİS
BİTLİS 1- ZİYA YOLDAŞ BİTLİS 2- HİKMET TUNALI BİTLİS 3- YUSUF DENİZ
BOLU
BOLU 1 MEHMET AYDIN BOLU 2 İRFAN BAYAR BOLU 3 NİMET İNCE
BURDUR
BURDUR 1 OSMAN KURT BURDUR 2 HÜSEYİN ERDEM BURDUR 3 HATİCE FUNDA BÜLBÜL
BURSA
BURSA-1 1 İSMAİL TATLIOĞLU BURSA-1 2 SAMİ BİLGE BURSA-1 3 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU BURSA-1 4 YÜKSEL YILMAZ BURSA-1 5 ABDULLAH ALAGÖZ BURSA-1 6 SERMİN ÖZENSOY BURSA-1 7 ÜSTÜN TUNALIGİL BURSA-1 8 ÖZGÜR ŞİMŞEK BURSA-1 9 AYHAN TAYFUR BURSA-1 10 MERVE ASA BURSA-2 1 AHMET KAMİL EROZAN BURSA-2 2 HASAN TOKTAŞ BURSA-2 3 ADNAN İSLAMOĞULLARI BURSA-2 4 SERPİL ARSLANTÜRK BURSA-2 5 ALİ EKBER CAN BURSA-2 6 BETÜL BAYRAKTAR ORHAN BURSA-2 7 İSMAİL ŞENOL BURSA-2 8 YAVUZ BÜLBÜL BURSA-2 9 FAZLI SEYİS BURSA-2 10 ÖZGEHAN KOÇER
ÇANAKKALE
ÇANAKKALE 1 RIDVAN UZ ÇANAKKALE 2 İSMET BALKAN ÇANAKKALE 3 İKBAL AYTAÇ ÇANAKKALE 4 MEHMET TAMER ERGÜN
ÇANKIRI
ÇANKIRI 1 AYDIN AYANOĞLU ÇANKIRI 2 GAMZE ATALAY ÇORUM 1 FATİH MEHMET ARSLAN ÇORUM 2 ABDULLAH KARAMAN ÇORUM 3 SEFER YILMAZ ÇORUM 4 SİNEM SARI
DENİZLİ
DENİZLİ 1 YASİN ÖZTÜRK DENİZLİ 2 ŞULE TÜRKARSLAN DENİZLİ 3 NAFİZ ÖZ DENİZLİ 4 TEMEL BAŞBUĞ DENİZLİ 5 MEHMET ALİ UZAKGİDER DENİZLİ 6 ZEYNEP SÖZERİ DENİZLİ 7 MURAT GÜNGÖR DENİZLİ 8 HÜSEYİN KÖSEOĞLU
DİYARBAKIR
DİYARBAKIR 1 MEHMET SALİM ENSARİOĞLU DİYARBAKIR 2 AHMET YİĞİT DİYARBAKIR 3 HANDAN KAÇMAZ DİYARBAKIR 4 CEVDET DEMİR DİYARBAKIR 5 NAZIM KAYA DİYARBAKIR 6 FERHAT ALTINDAĞ DİYARBAKIR 7 DOĞAN YONTÜRK DİYARBAKIR 8 ENGİN KONAKÇI DİYARBAKIR 9 NİHAT ARİF TEKİN DİYARBAKIR 10 SELMA TANİN DİYARBAKIR 11 ABDÜLBAKİ ÇAKMAK DİYARBAKIR 12 ABDÜLKADİR ÇELEBİ
EDİRNE
EDİRNE 1 MEHMET AKALIN EDİRNE 2 ORHAN ÇAKIRLAR EDİRNE 3 DİLEK KIRMIZI EDİRNE 4 İSMET ERSÖZ
ELAZIĞ
ELAZIĞ 1 YAVUZ TEMİZER ELAZIĞ 2 ABDÜLKERİM EFLATUN ELAZIĞ 3 ALİ YÜCEL UYGUR ELAZIĞ 4 MUSTAFA KEMAL ATİKELER ELAZIĞ 5 ENİS GİRAY
ERZİNCAN
ERZİNCAN 1 AYŞE ŞÜKRAN ALPTEKİN ERZİNCAN 2 CENANİ DAĞHAN ÇAKMAK
ERZURUM
ERZURUM 1 MUHAMMET NACİ CİNİSLİ ERZURUM 2 ZEKAİ KAYA ERZURUM 3 FATMA CANAN UÇAR ERZURUM 4 YILMAZ CEYRAN ERZURUM 5 ALPASLAN KÜNİ ERZURUM 6 DENİZ SİNİCİ
ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR 1 ARSLAN KABUKÇUOĞLU ESKİŞEHİR 2 ÖMER İBRAHİM SAYIN ESKİŞEHİR 3 EREN EKMEN ESKİŞEHİR 4 EBRU SERVİ ESKİŞEHİR 5 EMRE DEMİR ESKİŞEHİR 6 ARİF GEÇKALAN ESKİŞEHİR 7 GÖKÇE YATMAZ
GAZİANTEP
GAZİANTEP 1 İMAM HÜSEYİN FİLİZ GAZİANTEP 2 MEHMET CAN TUĞSUZ GAZİANTEP 3 CELAL YILDIRIM GAZİANTEP 4 MEHMET ÖMER ARPACIOĞLU GAZİANTEP 5 İSMET KILIÇ GAZİANTEP 6 İBRAHİM KESKİN GAZİANTEP 7 LİNA OCAK GAZİANTEP 8 OĞUZ HOCAOĞLU GAZİANTEP 9 SANEM KASAPSEÇKİN GAZİANTEP 10 İZETTİN ŞAHİN GAZİANTEP 11 İLKER BAY GAZİANTEP 12 CEREN SOYLU GAZİANTEP 13 ÜNVER BÜLENT GÖKSEVEN GAZİANTEP 14 MEHMET ÇELİK
GİRESUN
GİRESUN 1 ORHAN ERZURUM GİRESUN 2 ÜNZİLE YÜKSEL GİRESUN 3 AHSEN TÜRK GİRESUN 4 OSMAN ÇALIŞKAN
GÜMÜŞHANE
GÜMÜŞHANE 1 ALİ ATEŞ GÜMÜŞHANE 2 NECDET İLHAN
HAKKARİ
HAKKARİ 1 DİLEK TANRIKULU HAKKARİ 2 YILDIRIM ÖRNEK HAKKARİ 3 Ayşe Tezel
HATAY
HATAY 1 BİLAL KARACA HATAY 2 MEHMET BİÇER HATAY 3 MEHMET KORMAN HATAY 4 MEHMET ALİ YILDIRIM HATAY 5 HATİCE GÜZEL HATAY 6 ZEKİ TOPRAK HATAY 7 İLKER ÇALIŞKAN HATAY 8 KEVSER EKER HATAY 9 ERTUĞRUL GAZİ DENER HATAY 10 ŞAHİZAR SEBER HATAY 11 ALİ KEMAL KÖMÜR
ISPARTA
ISPARTA 1 AYLİN CESUR ISPARTA 2 MUSTAFA ŞİMŞEK ISPARTA 3 SÜLEYMAN SAMİ ALTINKAYA ISPARTA 4 ŞÜKRÜ LEVENT BAŞYİĞİT
MERSİN
MERSİN 1 BEHİÇ ÇELİK MERSİN 2 ZEKİ HAKAN SIDALI MERSİN 3 ÖZER ÖZEL MERSİN 4 ÜLKÜ SİNCAR MERSİN 5 VOLKAN ALKAN MERSİN 6 HASAN DOYDU MERSİN 7 OSMAN YILMAZ MERSİN 8 ÜLKÜ CENGİZ MERSİN 9 SÜLEYMAN ÇETİN MERSİN 10 HÜSNİYE EKİNGEN MERSİN 11 AYDIN RIFAT KOCABAŞ MERSİN 12 MUSTAFA KUNT MERSİN 13 ASPORÇA MELİS KESER
İSTANBUL
İSTANBUL-1 1 HAYRETTİN NUHOĞLU İSTANBUL-1 2 AHMET ÇELİK İSTANBUL-1 3 YAVUZ AĞIRALİOĞLU İSTANBUL-1 4 MERAL ALEMDAR İSTANBUL-1 5 YÜCEL COŞKUN İSTANBUL-1 6 ONUR AYDIN İSTANBUL-1 7 MUSTAFA VEYSEL GÜLDOĞAN İSTANBUL-1 8 EMİNE KÜÇÜKALİ İSTANBUL-1 9 ADİL ERKOÇ İSTANBUL-1 10 ARİF TEVETOĞLU İSTANBUL-1 11 DURSUN ÇOLAK İSTANBUL-1 12 SULTAN NESLİHAN SEVEN İSTANBUL-1 13 OĞUZ SARUL İSTANBUL-1 14 MİTHAT BORA BULUT İSTANBUL-1 15 NAZLI ASPAY CEBECİ İSTANBUL-1 16 OKTAY ERÇAKAR İSTANBUL-1 17 ŞENTÜRK DEMİRAL İSTANBUL-1 18 FUAT ONBAŞILI İSTANBUL-1 19 KUBİLAY PEYİK İSTANBUL-1 20 HİLAL TUNCER İSTANBUL-1 21 UFUK ÜNAL İSTANBUL-1 22 SAYGIN ÖZYILDIRIM İSTANBUL-1 23 MEHMET ALİ ÖZDEMİR İSTANBUL-1 24 SEVGİ ŞAHİN İSTANBUL-1 25 BARIŞ TAVLAŞOĞLU İSTANBUL-1 26 TUBA ALAYLI İSTANBUL-1 27 AYSEL KIRALİ İSTANBUL-1 28 YELDA GARGUN İSTANBUL-1 29 MURAT AĞIREL İSTANBUL-1 30 ONUR HANLIOĞLU İSTANBUL-1 31 ÖNDER FARUK PARMAK İSTANBUL-1 32 BÜLENT ASLAN İSTANBUL-1 33 YÜKSEL KARAÇAM İSTANBUL-1 34 YÜKSEL BAT İSTANBUL-1 35 CANER YILMAZ
İSTANBUL-2 1 ÜMİT ÖZDAĞ İSTANBUL-2 2 FATİH MEHMET ŞEKER İSTANBUL-2 3 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU İSTANBUL-2 4 İLAY AKSOY İSTANBUL-2 5 COŞKUN YILDIRIM İSTANBUL-2 6 MEHMET ASLAN İSTANBUL-2 7 BİNNUR KARADAĞLI İSTANBUL-2 8 ALİ DİNÇER ÇOLAK İSTANBUL-2 9 VEDAT YENERER İSTANBUL-2 10 ABDULLAH İLKER SUNGUR İSTANBUL-2 11 NURİ YILMAZ İSTANBUL-2 12 CEMİLE ALBAŞ İSTANBUL-2 13 RÜSTEM FIRAT İSTANBUL-2 14 AYCAN GÜLEÇLİLER İSTANBUL-2 15 SEMİH İLHAN SÖYLEMEZOĞLU İSTANBUL-2 16 GÖKHAN KARGI İSTANBUL-2 17 ALİ AKER İSTANBUL-2 18 ERTAN VAROL İSTANBUL-2 19 MUAMMER DEMİRCİ İSTANBUL-2 20 HÜSEYİN ÖNDEŞ İSTANBUL-2 21 YAŞAR KIZILKUM İSTANBUL-2 22 BURÇİN GÖKÇE İSTANBUL-2 23 ÖMER LÜTFÜ ÖZENÇ İSTANBUL-2 24 FİSUN MEHLİKA TOCA İSTANBUL-2 25 MUSTAFA AKAY İSTANBUL-2 26 AYDIN EGEMEN İSTANBUL-2 27 MUSTAFA YAZICI İSTANBUL-2 28 UĞUR ŞEFİK BEKDEMİR
İSTANBUL-3 1 AHAT ANDİCAN İSTANBUL-3 2 ÜMİT BEYAZ İSTANBUL-3 3 HAYATİ ARKAZ İSTANBUL-3 4 MELTEM ÜNAL ERZEN İSTANBUL-3 5 KEMAL NİZİPLİOĞLU İSTANBUL-3 6 HÜSEYİN ÜLGER İSTANBUL-3 7 ÖZDEMİR POLAT İSTANBUL-3 8 ELMAS GRAĞOS İSTANBUL-3 9 AYHAN BÖLÜKBAŞI İSTANBUL-3 10 İSKENDER DURİÇ İSTANBUL-3 11 MERRİN HASİPOĞLU İSTANBUL-3 12 CELAL KARAPINAR İSTANBUL-3 13 SUAT SARI İSTANBUL-3 14 ZEKİ BULGAN İSTANBUL-3 15 OSMAN ERUSTA İSTANBUL-3 16 EVRİM TOK İSTANBUL-3 17 MERYEM GÖKTAŞ TANRIVERDİ İSTANBUL-3 18 MUSTAFA BİLGİLİ İSTANBUL-3 19 MEHMET PÜTÜN İSTANBUL-3 20 RUHİYE AYLA DEMİR İSTANBUL-3 21 MURAT TOLGAR ERDOĞMUŞ İSTANBUL-3 22 ZİHNİYE GÜRKAN İSTANBUL-3 23 ALİ HAYDAR GÜVEN İSTANBUL-3 24 MELİHA APAYDIN İSTANBUL-3 25 SİBEL KAYA İSTANBUL-3 26 TAYFUN SİLİVRİ İSTANBUL-3 27 MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ İSTANBUL-3 28 NAZMİYE İZGİN İSTANBUL-3 29 KÜRŞAT ÖZER İSTANBUL-3 30 YUSUF YAVUZCAN İSTANBUL-3 31 MURAT KUDRET İSTANBUL-3 32 ARDIL AKIL İSTANBUL-3 33 SEZER ÖZSOY İSTANBUL-3 34 HAKAN AKSU İSTANBUL-3 35 PENBE BOLAT
İZMİR
İZMİR-1 1 DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU İZMİR-1 2 YILDIRIM ULUPINAR İZMİR-1 3 MEHMET TEZKAN İZMİR-1 4 ÇİĞDEM ÖZER İZMİR-1 5 OSMAN ERTÜRK ÖZEL İZMİR-1 6 OSMAN VAROL İZMİR-1 7 BÜLENT KIRILMAZ İZMİR-1 8 SERAP ÖZÖKTEM İZMİR-1 9 ÜLKÜ DOĞAN İZMİR-1 10 HÜSEYİN HAKAN IŞIK İZMİR-1 11 BURCU BOSTANCIOĞLU İZMİR-1 12 İBRAHİM DÖNERTAŞ İZMİR-1 13 KADİR GÜREL İZMİR-1 14 GİZEM ALBAŞ
İZMİR-2 1 AYTUN ÇIRAY İZMİR-2 2 MUSTAFA KERPİŞCİ İZMİR-2 3 ŞENGÜL HABLEMİTOĞLU İZMİR-2 4 HÜSMEN KIRKPINAR İZMİR-2 5 BEHİCE YILDIZ ÜNSAL İZMİR-2 6 METİN DÖKMECİLER İZMİR-2 7 ANIL SELEK İZMİR-2 8 NADİR GERGİN İZMİR-2 9 İLKER GÜL İZMİR-2 10 SALİH ATAKAN DURAN İZMİR-2 11 HAYRI KÖSEOĞLU İZMİR-2 12 ÜLKÜ DOĞAN İZMİR-2 13 MURAT CEM ÖZDEMİR İZMİR-2 14 PELİN YETKİN YAZICI
KARS
KARS 1 YÜKSEL AKBABA KARS 2 AHMET AKÜZÜM KARS 3 HİKMET ŞİMŞEK
KASTAMONU
KASTAMONU 1 İLHAN ENGİN KASTAMONU 2 SEYFİ SARIOĞLU KASTAMONU 3 MEHMET MURAT AŞCI
KAYSERİ
KAYSERİ 1 DURSUN ATAŞ KAYSERİ 2 FATİH ERYILMAZ KAYSERİ 3 HÜSEYİN TEKİN KAYSERİ 4 BERRİN EYİDEMİR KAYSERİ 5 METİN SOYLU KAYSERİ 6 SERAP DURMUŞ KAYSERİ 7 MESUT UÇAN KAYSERİ 8 HASAN AYDIN KAYSERİ 9 KAMİL KARAMETE KAYSERİ 10 BETÜL TOSUN
KIRKLARELİ
KIRKLARELİ 1 KÜRSAD YAMANER KIRKLARELİ 2 SİBEL PİŞKİN KIRKLARELİ 3 MUSTAFA KÖSEOĞLU
KIRŞEHİR
KIRŞEHİR 1 MUSTAFA HAKAN ÜNSER KIRŞEHİR 2 ASAF KAYAOĞLU
KOCAELİ
KOCAELİ 1 LÜTFÜ TÜRKKAN KOCAELİ 2 ALİ TÜRKŞEN KOCAELİ 3 HARUN DEMİRKAYA KOCAELİ 4 RUHİTTİN SÖNMEZ KOCAELİ 5 DİJLE AKIN KOCAELİ 6 ADİL GÜLEZ KOCAELİ 7 AHMET YEŞİL KOCAELİ 8 FUAT BERNA KOCAELİ 9 İBRAHİM ÖMER TOYRAN KOCAELİ 10 RENAN KIRAN KOCAELİ 11 AYŞEGÜL BABACAN KOCAELİ 12 ALPER BİRCANOĞLU KOCAELİ 13 AYLA İLGÜN
KONYA
KONYA 1 FAHRETTİN YOKUŞ KONYA 2 ORHAN TULUKÇU KONYA 3 SEVİL SARGIN KONYA 4 MEHMET İLKER YİĞİT KONYA 5 ŞAKİR BERBER KONYA 6 SÜLEYMAN ŞENOL KONYA 7 GÖKHAN TOZOĞLU KONYA 8 OSMAN FEDAİ KONYA 9 MUSTAFA RIDVAN PEKER KONYA 10 NAZMİ SIRIT KONYA 11 RANA ERARSLAN KONYA 12 MEHMET ALİ ÖNAL KONYA 13 NAZAN KAYA KONYA 14 HULUSİ KOÇAK KONYA 15 FARUK ÇÖKLÜ
KÜTAHYA
KÜTAHYA 1 NİHAT KULA KÜTAHYA 2 İBRAHİM EMRE KARAA KÜTAHYA 3 HÜSEYİN ÇAKIR KÜTAHYA 4 MEHMET EMİN BAŞ KÜTAHYA 5 AYNUR SEZER
MALATYA
MALATYA 1 ALİ BİLİCİ MALATYA 2 HACI MEHMET TURFANDA MALATYA 3 ŞULE GÜRSOY MALATYA 4 SAHRA KARAHAN ERGUVAN MALATYA 5 MUHAMMET AFŞİN ARIKAN MALATYA 6 ÖZGÜR BOZKURT
MANİSA
MANİSA 1 TAMER AKKAL MANİSA 2 GÖKHAN KARAÇOBAN MANİSA 3 HASAN ERYILMAZ MANİSA 4 ASLI ÖZ MANİSA 5 ŞAHAP YARALI MANİSA 6 KADİR CENK ÖZATICI MANİSA 7 SERKAN SERDAR ADIGÜZEL MANİSA 8 ÖMER GERİTER MANİSA 9 SELCEN ŞEKERCİOĞLU MANİSA 10 AHMET KAĞAN AVCI
KAHRAMANMARAŞ
KAHRAMANMARAŞ 1 FARUK ATLI KAHRAMANMARAŞ 2 MUSTAFA BASTIRMACI KAHRAMANMARAŞ 3 BÜLENT MEŞE KAHRAMANMARAŞ 4 AYŞE KIRAÇ KAHRAMANMARAŞ 5 SADİ GÜNEN KAHRAMANMARAŞ 6 MÜJGAN ÖZDARENDELİ KAHRAMANMARAŞ 7 AHMET ÇABUKEL KAHRAMANMARAŞ 8 İRFAN MERT YIKAN
MARDİN
MARDİN 1 HAKAN ERDEM MARDİN 2 ATLAFUN AYDOĞDU MARDİN 3 AZİZ RODAN SAROHAN MARDİN 4 TUNA IŞIKHAN MARDİN 5 BURHAN İLHAN MARDİN 6 UĞURHAN ARAS
MUĞLA
MUĞLA 1 METİN ERGÜN MUĞLA 2 ERTAN KÜÇÜKAY MUĞLA 3 KORAY HAYVACI MUĞLA 4 PEYAMİ CİNAZ MUĞLA 5 NESRİN AŞTI MUĞLA 6 CAHİT KARAÖZ MUĞLA 7 İZEL KUŞKUN
MUŞ
MUŞ 1 ERKAN KEMALOĞLU MUŞ 2 ZİHNİ SAYAN MUŞ 3 BAHRİYE KILIÇ MUŞ 4 ERKAN ÇELİKOĞLU
NEVŞEHİR
NEVŞEHİR 1 MUSA ERTAŞ NEVŞEHİR 2 FATİH MEHMET ŞAHİN NEVŞEHİR 3 HÜSEYİN SEVİNDİK
NİĞDE
NİĞDE 1 VEDAT BAYRAM NİĞDE 2 NAİM OSMAN EREM NİĞDE 3 DÖNDÜ GÖKMEN
ORDU
ORDU 1 YENER YILDIRIM ORDU 2 GÜNAY KARAAĞAÇ ORDU 3 FERHAT ÇAKIROĞLU ORDU 4 MUKADDER KORKMAZ ORDU 5 ŞAHİN YILMAZ ORDU 6 BARIŞ CANDAN
RİZE
RİZE 1 HIZIR KESKİN RİZE 2 KÜRŞAT HACISÜLEYMANOĞLU RİZE 3 AYŞEGÜL ÖZYANIK
SAKARYA
SAKARYA 1 ÜMİT DİKBAYIR SAKARYA 2 AYDOĞAN ARSLAN SAKARYA 3 MEHMET KIR SAKARYA 4 NURGÜL ÇAKAR SAKARYA 5 İLKER ÖZBUDAK SAKARYA 6 ZEYNEP ULUSİNAN SAKARYA 7 ASENA ASLAN BURAK
SAMSUN
SAMSUN 1 BEDRİ YAŞAR SAMSUN 2 İBRAHİM ÖZYER SAMSUN 3 HÜSEYİN ACAR SAMSUN 4 BİRSEN ÖZTÜRK SAMSUN 5 AKIN ÜNER SAMSUN 6 ÖNDER FATİH ŞENOL SAMSUN 7 HAKAN KİPER SAMSUN 8 AYŞE AYAN SAMSUN 9 FURKAN ÖZDEMİR
SİİRT
SİİRT 1 EMİN TEZ SİİRT 2 SİİRT 3
SİNOP
SİNOP 1 CEYHAN DEMİR SİNOP 2 SEZGİN ŞİMŞEK
SİVAS
SİVAS 1 ÜNAL POLAT SİVAS 2 ÜNAL YILMAZ SİVAS 3 ÇAĞLAYAN DİKMEN SİVAS 4 BETÜL KILIÇKAYA SİVAS 5 HÜSEYİN GÜLHAN
TEKİRDAĞ
TEKİRDAĞ 1 ENEZ KAPLAN TEKİRDAĞ 2 MUHTAR MAHRANLI TEKİRDAĞ 3 HAZIM TAMER DODURKA TEKİRDAĞ 4 BELMA KUVANCI TEKİRDAĞ 5 OĞUZHAN AYDIN TEKİRDAĞ 6 TUNCAY KIRMIZIGÜL TEKİRDAĞ 7 NURCAN BALCI EROL
TOKAT
TOKAT 1 HÜSEYİN ERKAN İKİKAT TOKAT 2 FATİH DEMİRKOL TOKAT 3 İRFAN ALPAT TOKAT 4 ŞULE ORUÇ TOKAT 5 ALİ TURAN TOKGÖZ
TRABZON
TRABZON 1 HÜSEYİN ÖRS TRABZON 2 HÜSEYİN KOLOĞLU TRABZON 3 TUĞBA BAYRAKTAR AYDIN TRABZON 4 TUNA TAŞKIN TRABZON 5 MURAT KELEŞ TRABZON 6 NEŞE AY
TUNCELİ
TUNCELİ 1 DÜZGÜN DEMİR TUNCELİ 2 ALMILA MARAŞ
ŞANLIURFA
ŞANLIURFA 1 ZUHAL ÇİFTKAYA ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL ŞANLIURFA 3 MEHMET ÇADIRCI ŞANLIURFA 4 İMAM BADILLI ŞANLIURFA 5 MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI ŞANLIURFA 6 ABDULLAH TÜYSÜZ ŞANLIURFA 7 MEHMET GANİM BAŞAR ŞANLIURFA 8 VEYSEL DEMİR ŞANLIURFA 9 MEMDUH DOĞRU ŞANLIURFA 10 OSMAN ESAD BUCAK ŞANLIURFA 11 MURAT KAÇAK ŞANLIURFA 12 İBRAHİM HALİL AGIRTAŞ ŞANLIURFA 13 FUAT AKSOY ŞANLIURFA 14 ÖZGÜR GENGEÇ YAŞAR
UŞAK
UŞAK 1 NEŞE YILMAZ UŞAK 2 ALİ KURT UŞAK 3 ÖZDEMİR KOÇYİĞİT
VAN
VAN 1 SELİM ÖZGÖKÇE VAN 2 FUAT GÖÇER VAN 3 TÜLAY ÇİVİ VAN 4 BAYRAM TARIK ÖZELER VAN 5 TANER BABACANOĞLU VAN 6 M.SALİH ALBAYRAK VAN 7 FUAT BAKAN VAN 8 ALPASLAN DENİZ
YOZGAT
YOZGAT 1 SEYİT YÜCEL YOZGAT 2 DERVİŞ VURAL YOZGAT 3 GÖKHAN GENÇASLAN YOZGAT 4 AKIN UYAR
ZONGULDAK
ZONGULDAK 1 AYDIN TÜMEN ZONGULDAK 2 MEHMET BATU MÜFTÜOĞLU ZONGULDAK 3 FEHİME ÇAKIR ZONGULDAK 4 HAVA ÇİÇEK ZONGULDAK 5 MUSTAFA ADİL ÖZKAN
AKSARAY
AKSARAY 1 AYHAN EREL AKSARAY 2 NURİ KOÇAŞ AKSARAY 3 RAHİM AYDIN AKSARAY 4 FATMA PINAR İZGÜ
BAYBURT
BAYBURT 1 SÜLEYMAN BURÇ
KARAMAN
KARAMAN 1 İSMET İLMİ HATİPOĞLU KARAMAN 2 ATİLLA ZORLU KARAMAN 3 MERVE UÇAR
KIRIKKALE
KIRIKKALE 1 BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK KIRIKKALE 2 MUSTAFA AKYÜREK KIRIKKALE 3 ŞEVKET ÖZSOY
BATMAN
BATMAN 1 KISMET ÇELİK BATMAN 2 HASAN ÖLÜK BATMAN 3 TANSU GÖRKEM BATMAN 4 BEYHAN ÖZGENER BATMAN 5
ŞIRNAK
ŞIRNAK 1 HASAN TATAR ŞIRNAK 2 ABDULLAH GÜLÇE ŞIRNAK 3 HACI ÖZER ŞIRNAK 4 AHMET NURÇOK
BARTIN
BARTIN 1 HAMİT ERHAN ALDATMAZ BARTIN 2 FATMA SİNEM ÖZÜOKLU
ARDAHAN
ARDAHAN 1 LEVENT PEHLİVAN ARDAHAN 2 ÇELİK DEMİR
IĞDIR
IĞDIR 1 GÜNDÜZ GÜNEŞ IĞDIR 2 İBRAHİM AKKUŞ
YALOVA
YALOVA 1 ÜNLEM ÜSTEL YALOVA 2 ELİF AKYOL TOSUN YALOVA 3 NUR GEMALMAZ AYAZ
KARABÜK
KARABÜK 1 DURSUN ALTIPARMAK KARABÜK 2 HAKKI ÖZDEK KARABÜK 3 TENZİLE ÇELİK
KİLİS
KİLİS 1 MUHAMMET BALCI KİLİS 2 DİLEK AKKÖZ
OSMANİYE
OSMANİYE 1 MEHMET TEMEL OSMANİYE 2 NİHAT ÇERÇİ OSMANİYE 3 MUHAMMET KAYA OSMANİYE 4 VAHİDE ÖNER
DÜZCE
DÜZCE 1 ERCAN KATIRCIOĞLU DÜZCE 2 YUNUS ÖZAY ER DÜZCE 3 REYHAN ATASEVEN |